O nas

Raul Grudziński
Broker ubezpieczeniowy
Radca Prawny
601-090-737

Jestem brokerem ubezpieczeniowym, posiadam licencję brokerską nr 2362/17. W praktyce od ponad 24 lat zajmuję się obsługą przedsiębiorstw budowlanych w zakresie przygotowywania i udzielania gwarancji ubezpieczeniowych oraz produktów ubezpieczeniowych wymaganych w procesie budowlanym. W tym czasie pozyskałem do współpracy kilkuset Klientów, budując jednocześnie wiedzę z zakresu produktów ubezpieczeniowych. W 2013 roku uzyskałem prawo wykonywania zawodu radcy prawnego, co pozwoliło mi na rozszerzenie zakresu oferowanych usług, jak również poszerzenie wiedzy związanej z funkcjonowaniem i wyzwaniami dotyczącymi branży budowlanej. W pracy skupiam się na rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu rozwiązań dla Klientów, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi. Cenię biznes oparty na relacjach, w którym ważna jest jakość, a nie ilość. Mam ogromne szczęście, gdyż wykonuję zawód, który jest jednocześnie moją pasją. W życiu prywatnym najważniejsza jest dla mnie rodzina, góry, przyjaciele, przestrzeń.

Aleksandra Nowotny
Specjalista ds. ubezpieczeń finansowych
667-362-610

Z branżą ubezpieczeniową jestem związana od ponad 10 lat. Podczas pracy w kancelariach brokerskich zdobyłam doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych. Moją specjalnością są gwarancje ubezpieczeniowe, których udzielaniem zajmuję się od 5 lat. W tym czasie miałam okazję współpracować z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jak również znacznie większymi klientami korporacyjnymi. W trakcie mojej zawodowej kariery nauczyłam się, że tylko profesjonalne podejście do spraw Klienta, a także wzajemne zaufanie jest gwarancją wspólnego sukcesu. Prywatnie jestem żoną i mamą, ale również fanką „czarnego sportu”, górskich wędrówek oraz literatury kryminalnej.

Patryk Ledwoń
Specjalista ds. ubezpieczeń finansowych
516-455-376

Od ponad 5-ciu lat pracuję w instytucjach ubezpieczeniowych cały czas zdobywając wiedzę i doświadczenie w zakresie usług i produktów ubezpieczeniowych. Posiadam uprawnienia brokerskie. Zajmuję się bieżącą obsługą firm w procesie udzielania gwarancji ubezpieczeniowych, oraz innych produktów oferowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Specjalizuję się w obsłudze podmiotów z szeroko rozumianej branży budowlanej, oraz innych branż usługowych. Sprostanie wymaganiom naszych klientów, a także współpraca oparta na indywidualnych relacjach – to moje główne cele w pracy zawodowej. W życiu prywatnym moją pasją jest sport – piłka nożna, bieganie i zdobywanie kolejnych szczytów w górach.

Ewa Grzegorczyk
Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych
665-424-942

Pracę w ubezpieczeniach rozpoczęłam w 2003 roku. 16 lat praktyki w Towarzystwach Ubezpieczeniowych, liczne szkolenia, przebyte egzaminy pozwoliły mi zbudować szeroką wiedzę na wielu płaszczyznach branży ubezpieczeniowej. W ostatnich latach mojej kariery specjalizowalam się w identyfikacji i ocenie ryzyka ubezpieczeniowego, w zakresie ubezpieczeń majątkowych. Cenię kontakt z ludźmi oraz dobra współpracę, opartą na wzajemnym zaufaniu. Interesuję się psychologią, uwielbiam wszystko co włoskie a wolny czas spędzam z rodziną, uciekając od zgiełku miasta..

Radosław Lisowski
Specjalista ds. ubezpieczeń finansowych
503-683-794

Prace w ubezpieczeniach rozpocząłem w roku 2014. Od tego czasu intensywnie współpracuję z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz klientami z różnych sektorów branż usługowo-budowlanych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach. W trakcie mojej kilkuletniej pracy w branży utwierdziłem się w przekonaniu, że tylko profesjonalne i indywidualne podejście do klienta zapewnia zaufanie i wspólny sukces. W życiu prywatnym interesuję się sportem, motoryzacją oraz podróżami. Dodatkowo pracuję jako trener drużyny piłkarskiej.

Tomasz Kowalski
Broker ubezpieczeniowy
798-695-233

Od początku kariery zawodowej, czyli od 24 lat moje kontakty zawodowe obejmowały przedsiębiorstwa z wielu branż, począwszy od sektora MSP po duże firmy produkcyjne, w tym także spółki Skarbu Państwa.

W okresie mojej dotychczasowej pracy zajmowałem się produktami typowo bankowymi lecz również produktami dotacyjnymi, a w ostatnich kilku latach skupiam się wyłącznie na produktach ubezpieczeniowych, zdominowanych głównie przez gwarancje ubezpieczeniowe. W pracy wykorzystuję wykształcenie uzyskane w Wyższej Szkole Bankowej, ukończone liczne szkolenia z zakresu analiz finansowych, produktów finansowych, inwestycyjnych, sprzedażowych, a także doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zarówno dla przedsiębiorców jak i pracowników banków.

Kieruję się zasadą, iż podstawą sukcesów jest znalezienie rozwiązań odpowiadających potrzebom klienta biznesowego, a nie sprzedaż produktów dla samej sprzedaży. Po godzinach pracy jestem „szefem” w domowej kuchni, a moją największą pasją są podróże po Bałkanach i fotografia.

Małgorzata Grudzińska
Radca Prawny
502-191-082

Jestem radcą prawnym. W praktyce zawodowej obsługuję klientów w specjalistycznych obszarach: prawa budowlanego, prawa ochrony danych osobowych, prawa nowych technologii, oraz e-commerce.

W sferze prawa budowlanego wspieram przedsiębiorców w prawnej obsłudze kontraktów budowlanych na każdym etapie ich realizacji. Reprezentuję zarówno wykonawców jak i podwykonawców, również w reżimie zamówień publicznych. Negocjuję treść umów, doradzam w kwestii zabezpieczeń, kar umownych, oraz ewentualnych roszczeń. Wspieram przedsiębiorców w negocjacjach związanych z rozliczeniem i zakończeniem prowadzonych projektów. Reprezentuję klientów w sądowych procesach budowlanych.

Obsługuję klientów również w języku angielskim.

W życiu cenię równowagę. Od prawie 20 lat praktykuje jogę, interesuje się psychologią i architekturą wnętrz.

Naszym celem są koncepcje i rozwiązania
Naszą siłą jest dialog i szacunek dla innych

Skontaktuj się z nami