O pośrednictwie w biznesie

W naszej długoletniej praktyce zawodowej nawiązaliśmy relacje z przedsiębiorstwami budowlanymi w całej Polsce.

Firmy te zajmują się projektowaniem i wykonawstwem robót praktycznie we wszystkich branżach budowlanych jako generalni wykonawcy, podwykonawcy, bądź członkowie konsorcjów.

Z naszych obserwacji wynika, że przedsiębiorcy często poszukują partnerów biznesowych wyspecjalizowanych w wykonawstwie szczególnych rodzajów prac. Istotnym czynnikiem jest stabilność finansowa tych przedsiębiorstw, a także wysoka jakość wykonywanych przez nich robót.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom włączyliśmy do oferty Concept-in pośrednictwo w biznesie rozumiane jako kojarzenie ze sobą firm poszukujących partnerów biznesowych. Naszym Klientom doradzamy w wyborze podwykonawców, bądź członków konsorcjum.

W ramach współpracy z nami Klienci mogą oczekiwać nie tylko inicjowania spotkań biznesowych ale również analizę dokumentów finansowych i umów, pomoc prawną i obsługę techniczną realizowanych kontraktów.

Wynagrodzenie za w/w usługi ustalane jest indywidualnie w zależności od zakresu i długości wykonywania zlecenia. Współpraca z nami może polegać na stałym pośrednictwie lub ograniczać się każdorazowo do jednostkowego zlecenia.

Naszym celem są koncepcje i rozwiązania
Naszą siłą jest dialog i szacunek dla innych

Skontaktuj się z nami